Terug
 

Wat is het goedkoopst?

Wat is het goedkoopst?

 
 

Lees de tekst.

Twee verschillende groepen gaan op schoolreis.
Er worden ijsjes gekocht door de juf en de meester.



Juf klas 7
Juf koopt 30 ijsjes van €1,00 per ijsje.

Meester klas 5
Meester koopt 15 ijsjes van €2,00 per ijsje.